






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стенна лампа в златист цвят ø 24 cm Mueno – Opviq lights
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Дизайн | Индустриален |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Диаметър на абажура | 24 cm |
| Дължина | 36 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Цвят | Златен |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |
Отзиви на потребителите
Много хубаво осветително тяло, изработката е прецизна и изглежда много добре.

Пластмаса
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Ретро, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Метал, LED лампи, дърво
В наличност
Ретро, метал, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност


LED лампи
В наличност

Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Дърво
В наличност
LED лампи
В наличност


Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, пластмаса, модерни
В наличност
Дърво, метален лист

Маса
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност

25×17×22 cм
В наличност
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
130×160 cм


