









Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Колекцията Seaford се характеризира с фина метална конструкция в черен цвят. В този случай тя се допълва от рафтове от див дъб. Разгледайте и другите продукти от гамата и създайте единен интериор, вдъхновен от индустриалната естетика.
| Ширина: | 77 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 45 cм |
| Височина: | 165 cм |
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Форма | Прави шкафове |
| Дизайн | Индустриален |
| Вид гардероб | Отворен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 6.8 cm |
| Капацитет на тежестта | 23 kg |
| Тегло | 18.6 kg |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати/почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Seaford |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на рафтове | Хартия |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С прът за шкаф/с рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Обработка на повърхността | Прахово покритие/хартия |
| Цвят на дървото | Карамелено кафяво дърво |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | МДФ/метал |
| Цвят | Черен/естествен |
| Material | МДФ/метал |
| Производител | Actona |
Отзиви на потребителите
лесно, бързо, качествено
Металните части не са прецизни, но сглобяването беше лесно. Само на някои места има изпъкнала част. Рафтовете пасват и всичко се държи добре заедно.

185×77×35 cм, индустриални, мат


185×114×35 cм, индустриални, мат
В наличност
100×37×38 cм, мат, прави шкафове
В наличност
161×70×30 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, модерни, прави шкафове
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност

Модерни
В наличност

Модерни
В наличност
68×35×32 cм, от дъб, прави шкафове
В наличност


12×67×41 cм, мат, прави шкафове


Модерни
В наличност


От ясен
В наличност
Модерни
В наличност
Мат, прави шкафове, дърво
В наличност




25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност