
LED Крушка FILAMENT E14/4W/230V 2200K
E14, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Свещ |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 2200 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 300 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | FILAMENT V-Tac |
| Производител | V-Tac |

E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, MR16
В наличност
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
