История на цените
- 31.05.2026 г. - 46 € / 89,97 лв.
- 26.05.2026 г. - 46 € / 89,97 лв.
- 5.03.2026 г. - 38,2 € / 74,71 лв.
- 3.03.2026 г. - 38 € / 74,32 лв.
- 16.01.2026 г. - 38,2 € / 74,71 лв.
- 10.01.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 17.12.2025 г. - 40,82 € / 79,84 лв.
- 12.12.2025 г. - 38,15 € / 74,61 лв.
- 21.11.2025 г. - 36,33 € / 71,06 лв.
- 11.11.2025 г. - 38,24 € / 74,79 лв.
- 7.11.2025 г. - 39,59 € / 77,43 лв.
- 5.11.2025 г. - 40,49 € / 79,19 лв.
- 9.02.2025 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 16.01.2025 г. - 40,72 € / 79,64 лв.
- 10.01.2025 г. - 42,29 € / 82,71 лв.
- 1.01.2025 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 27.12.2024 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 24.12.2024 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 20.12.2024 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 17.12.2024 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 16.12.2024 г. - 39,88 € / 78 лв.
- 10.12.2024 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 6.12.2024 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 44,99 € / 87,99 лв.
- 15.11.2024 г. - 40,49 € / 79,19 лв.
- 13.11.2024 г. - 41,72 € / 81,6 лв.
- 27.09.2024 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежово двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Sheep – Catherine Lansfield
Размери
| Ширина: | 200 cм |
|---|
Спецификации
| Материал | Памук, Фланел |
|---|---|
| Вид спално бельо | Двойно легло, Френски |
| Закрепване на спално бельо | С копчета |
| Цвят | Бежов |
| Теми | Животни |
| Характеристики | Двустранен/затоплящ |
| Държава на произход | PK |
| Състав и тип материал | Фланел |
| Брой калъфки за възглавници | 2 |
| Тегло | 1.28 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 200 cm |
| Размер на спалното бельо | 200x200 |
| Размер на възглавницата | 50x75 |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Sheep |
| Закопчаване на спално бельо | С копчета |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На раета |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 165 g/m² |
| Грижа | Пране на 40 градуса/може да се пере в пералня/подходящ за сушилня |
| Спецификации на материала | 100% памук |
| Производител | Catherine Lansfield |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Добре изработено, мек и топъл материал.
Подобни продукти

Сиво-бежово двойно удължено спално бельо от памучен сатен 240x220 cm Blatt – Mijolnir
220×240 cм, памучен сатен, памук

Черно двойно сатенено спално бельо 200x200 cm Silky Soft – Catherine Lansfield
Памук, сатен, двойно легло
В наличност
Бяло двойно спално бельо от памук Renforcé 200x200 cm – Mijolnir
200×200 cм, памук, двойно легло

Светлозелено спално бельо за двойно легло 200x200 cm Songbird - Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово двойно спално бельо от микросатен 200x200 cm Deco Sequin – Catherine Lansfield
200×200 cм, сатен, двойно легло
В наличност
Памучно спално бельо с чаршаф , 200 x 220 cm Mehves - Mijolnir
Памук, бутони, височина
В наличност
Бежово двойно фланелено спално бельо 200x200 cm Floral Toile – Bianca
Памук, двойно легло, френски
В наличност
Бежово-зелено спално бельо за двойно легло 200x200 cm Enchanted Twilight - Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Комплект калъфки за завивки Frond 4 бр Двойни 200x220 хаки цвят
200×220 cм, двойно легло, цветя
В наличност
Двойно фланелено спално бельо в цвят каки 200x200 cm Brushed – Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Синьо-кремаво единично спално бельо от памук Renforcé 140x200 cm Larum – Mijolnir
140×200 cм, памук, единично легло

Бяло двойно удължено спално бельо със смес от лен 200x220 cm – Linen Tales
200×220 cм, памук, лен
В наличност
Бяло спално бельо за двойно легло 200x200 cm Emilia - Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Бежово крепово спално бельо за единично легло 140x200 cm Naomi – My House
140×200 cм, памук, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Двойно удължено спално бельо от памук в тухлено-кафяв цвят 240x220 cm Felix – Mijolnir
240×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Розово двойно крепово спално бельо 200x200 cm Seersucker Frill – Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Сиво и бежово двойно удължено спално бельо от памук Renforcé с включен долен чаршаф, 4 части 200x220 cm – Mila Home
200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Сиво двойно спално бельо 200x200 cm Meadowsweet Floral – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Жълто двойно 3 части спално бельо 200x200 cm Cove Stripe – Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Зелено-кремаво двойно памучно спално бельо 200x200 cm Hampton Stripe – Bianca
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло-розово двойно спално бельо 200x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
200×200 cм, двойно легло, френски
В наличност
Комплект калъфки за завивки Lendell 4 бр Двойни 200x220 мента - бял цвят
200×220 cм, двойно легло, цветя
В наличност
Бяло спално бельо за двойно легло 200x200 cm Seersucker - Catherine Lansfield
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло-сиво двойно удължено спално бельо от памук Renforcé 260x220 cm Molly – Mijolnir
260×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, полипамук
В наличност
Розово спално бельо с мотив на цветя Роза, 200 x 200 cm Canterbury - Catherine Lansfield
Френски, полипамук, бутони
В наличност
Розово двойно удължено спално бельо с включен долен чаршаф 4 части 200x220 cm Red Heart – Mila Home
200×220 cм, на сърца, двойно легло
В наличност
Тъмносиньо спално бельо за двойно легло 200x200 cm So Soft - Catherine Lansfield
200×200 cм, микрофибър, двойно легло
В наличност
Ванилово жълто памучно спално бельо за двойно легло , 200 x 220 cm - Bonami Selection
200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Сиво спално бельо Жакард, 200 x 200 cm Damask Jacquard - Catherine Lansfield
200×200 cм, френски, 100% полиестер
В наличност
Бяло спално бельо за единично легло от микроплюш 135x200 cm Cuddly - Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло, 100% полиестер
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Черна сушилня за дрехи Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Синьо памучно капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Bianca
220×230 cм, памучен, височина
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Висяща сушилня за дрехи в сребрист цвят 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Матово черна самозалепваща метална поставка за кърпи Bivio – Wenko
Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
Сгъваема грил маса 134x52 cm Unity – Keter
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение – Keter
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност





