
LED соларна улична лампа с сензор LED/10W/3,2V IP65 4000K + ДУ
Със сензор за движение, е слънчева
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 122.36 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Жавот на батерията | 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h, 12 h |
| Напрежение | 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V, 3,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Тип | Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор, Соларна лампа/Улично осветление/LED Прожектор |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление, LED технолигия/Соларна технология/Дистанционно управление |
| Капацитет | 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh, 15000 mAh |
| Series | SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT, SOLAR Illumax, SOLAR STREETLIGHT |
| Производител | V-Tac |

Със сензор за движение, е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност

Е слънчева
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка

Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
