
Duolla - Полилей за повърхностен монтаж BOHO 1xE27/15W/230V Ø 45 см бежов/кафяв
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Duolla, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Стил | Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо |
| Series | BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla |
| Производител | Duolla |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Кръгъл, атипичен, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност