
Duolla - Полилей за повърхностен монтаж BOHO 1xE27/15W/230V Ø 45 см бежов/кафяв
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Duolla, който имаме на склад на цена 82.23 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Стил | Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо, Бохо |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla, BOHO Duolla |
| Производител | Duolla |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Дистанционно управление, дърво, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност