







Размери 50×100×34 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 93,87 € / 183,59 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сива стойка за обувки за сядане Padova – House Nordic
| Ширина: | 100 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 34 cм |
| Височина: | 50 cм |
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 8 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 7.7 kg |
| Тип | Тапицерия |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати/почиствайте редовно с прахосмукачка с подходящ удължител за тапицирани мебели |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Тип съхранение на обувки | За сядане/с рафт |
| Производител | House Nordic |

45×34×78 cм
В наличностБезплатна доставка
45×122×51 cм, модерни, индустриални
В наличност
45×90×34 cм, дърво
В наличност
От бук, от дъб, ориенталски


От бук, от дъб, ориенталски

46×95×36 cм, скандинавски
В наличност

От бук, от дъб, ориенталски

45×90×35 cм, модерни, метал
В наличност
От бук, от дъб, ориенталски

50×140×40 cм

45×91×30 cм

45×60×30 cм
В наличност
От бук, от дъб, ориенталски

От бук, от дъб, ориенталски

49×180×49 cм, модерни


От бук, от дъб, ориенталски

От бук, от дъб, ориенталски

48×100×36 cм, скандинавски
В наличност
От бук, от дъб

От бук, от дъб, ориенталски

43×70×47 cм, от ясен

От бук, от дъб, ориенталски

44×93×35 cм

Рустик, от бук, от дъб

От бук, от дъб, ориенталски

Модерни
В наличност
От бук, от дъб, ориенталски

Рустик, от бук, от дъб


Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
240×260 cм
В наличност