
Brilagi- LED Лампа за огледало в баня WOODY MIRROR LED/8W/230V IP44 дъб/бял
История на цените
- 19.05.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 17.09.2024 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 9.09.2024 г. - 67,95 € / 132,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Просто и елегантно осветително тяло, което можете спокойно да монтирате над огледалото в банята. Изработено от комбинация метал и дъб, с повърхностна обработка в черешов декор. Благодарение на LED технологията спестявате до 80% от разходите за енергия - икономично осветление с дълъг живот. Монтаж на стена над огледалото.
Спецификации
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
|---|---|
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Дървен декор | Череша/Дъб |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 590 lm |
| Тип | Осветление за огледало/Аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Баня |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | WOODY MIRROR Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Подобни продукти


Огледало LED 60cm H108
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1888-1W 60cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Aigostar - LED осветление за огледало за баня LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 черно
В наличност
Огледало LED 100cm FFJ100
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дизайнерски стенен аплик сив 16,5 см с LED - Skyf
С осветление, кръгли
В наличност
Огледало LED 80cm MMJ BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало за баня LED осветление LM Radiance Veil 800×600мм
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Огледало за баня LED осветление и рафт LM Ghostly Ray 1000×800мм
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Огледало за баня LED осветление LM Astral Verge 500×500мм
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Stenen LED aplik za banya APP1867-1W 60 cm Black
50×180 cм, с осветление, кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало с органична LED подсветка A35
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Огледало LED 80x60cm TOP-3
С осветление, с рамка, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало LED SOFT 80
Кръгли
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1865-1W 80 cm BRUSH GOLD
50×180 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED стенен огледало с рафт 80x60 см L-8060
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1859-1W 80 cm Chrome
50×180 cм, с осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya SWE043-1W 40cm GOLD
50×100 cм, с осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1885-1W 40cm BRUSH GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED огледало в рамка за баня M3
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Огледало за баня 5five, Бамбук, LED, Ø16 cm
В наличност
Огледало за баня LED осветление LM Mirage Rift 500×1000мм
С осветление
За изпращане след 1 денБезплатна доставка
Stenen LED aplik za banya SWE041-1W 60cm Chrome
50×100 cм, с осветление, правоъгълни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 42CM APP1851-1W BRUSH GOLD
50×75 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало с органична LED подсветка A37
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Огледало LED EGj 50x90 cm
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1889-1W 40 cm GOLD
60×85 cм
В наличност
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало с органична LED подсветка A17
С осветление
За изпращане след 1 седмицаБезплатна доставка
Огледало LED ZONE 70x50 BRUSH ROSE GOLD
С рамка
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало LED 50cm FFJ50
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Огледало LED UNO DOUBLE 80x55 cm
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
PETITE&MARS - Детска триколка 5в1 TURBO Desert Sand
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Стенен часовник Ø 40 см, 1xAA, бронзов/бял
Стенни часовници
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Atmosphera - Огледало ALICE Ø 70 см златист
⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Aligator WAL001 - Умен контакт 3680W/230V/Тип E/16A Wi-Fi Tuya
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска косачка 1300W/230V
В наличност
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
