







Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практичните аксесоари на първокласната японска марка Yamazaki ще опростят организацията на дома ви и ще помогнат да въведете ред в него. Продуктите се отличават с изключително качество на изработката, ефективност и уникален дизайн, който е в духа на модерния минимализъм. Пример за това е този елегантен подвижен рафт от колекцията Tower, който е идеално средство не само за банята. Конструкцията му е изработена от издръжлив боядисан метал и предлага място за съхранение на санитарни принадлежности, козметика или почистващи препарати. Горната част е изработена от букова дървесина, която придава на цялото уникален характер. Четирите колелца са много практични и позволяват лесното преместване на рафта. Можете да променяте позицията му и да го имате винаги под ръка.
| Ширина: | 47 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 13 cм |
| Височина: | 68 cм |
| Покритие | Гланц |
|---|---|
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
| Декор | Бук |
| Форма | Прави шкафове |
| Материал за мебели за баня | Дърво |
| Цвят | Черен |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 6.8 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Tower |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Premium |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Метал/масивен бук |
| Характеристики | На колелца/с рафтове |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Цвят на дървото | Тъмно дърво |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | YAMAZAKI |
Отзиви на потребителите
За тези пари това не е чудо, но нищо по-подходящо не намерих в интернет. Горният рафт има малка драскотина от видимата страна. Това не бих очаквала от продукт с декларирано високо качество. Въпреки това, сглобяването на шкафа, монтажът и работата с готовия продукт са много добри.
Прост дизайн и практично решение за по-малки тоалетни или бани.
лесен монтаж, качествен продукт :)


81×47×13 cм, мат, прави шкафове
В наличност
60×42×32 cм, модерни
В наличност
Модерни, прави шкафове
В наличност

80×48×13 cм, мат, прави шкафове
В наличност




81×22 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Модерни, прави шкафове, индустриални
В наличност







74×40×30 cм, мат, прави шкафове
В наличност


84×23×56 cм, мат, прави шкафове
В наличност
71×31×18 cм, мат, прави шкафове
В наличност
75×41×32 cм, мат, прави шкафове
В наличност

66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност

84×41×23 cм, мат, прави шкафове
В наличност
63×41×23 cм, мат, прави шкафове
В наличност
75×44×20 cм, рустик, мат
В наличност
300×120×42 cм, гланц, мат
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност