Препоръчва се
ZEVENTI - LED таванен вентилатор BARROSA LED/18W/230V Wi-Fi Tuya + дистанционно управление
История на цените
- 2.05.2026 г. - 268,38 € / 524,91 лв.
- 25.02.2025 г. - 268,38 € / 524,91 лв.
- 9.11.2024 г. - 206,51 € / 403,9 лв.
- 16.08.2024 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 13.08.2024 г. - 206,51 € / 403,9 лв.
Описание на продукта
Таванен вентилатор с LED осветление освежава помещението в горещите летни дни. В по-хладни дни използвайте обратен режим на въртене, който ще върне топлия въздух, натрупан под тавана, обратно в стаята. Вентилаторът е изключително тих — при работа издава само мек ритмичен звук, който не притеснява. Вентилаторът и LED осветлението могат да се управляват с дистанционно управление или чрез приложението Immax NEO PRO (за iOS и Android). Лесна връзка с приложението - просто свържете устройството към вашата Wi-Fi мрежа. Регулируема цветна температура на светлината (3000/4000/6000K) чрез стенен превключвател. Включването на светлината и на вентилатора е независимо едно от друго. 5 режима на скорост: 80 / 114 / 146 / 164 / 193 об./min. Шум при скорост 1: 42 dB. Шум при скорост 2: 43 dB. Шум при скорост 3: 46,3 dB. Шум при скорост 4: 50 dB. Шум при скорост 5: 55 dB. Мощност на мотора: 40W DC. Съвместим с гласовите асистенти Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant и със системите TUYA, LIDL. Устройството поддържа само 2,4GHz Wi-Fi мрежа и не може да се свърже към 5GHz обхват.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Температура на светлината | 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K, 4000 K/3000 K/6000 K |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло, Неутрално бяло/Топло бяло/Студено бяло |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Тип | Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа, Вентилатор за таван с лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон, LED технолигия/Дистанционно управление/Управление чрез телефон |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Ниво на шум | 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55, 55 |
| Series | VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI, VENT ZEVENTI |
| Производител | ZEVENTI |
Отзиви
Най-добрите продукти от Lampite.bg

Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Lamart - К-кт прибори от неръждаема стомана 24 бр.
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Winner Group - Будилник с LCD дисплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник, модерни
В наличност
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Обувница BOTARO бяла
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Brilagi - соларен LED декоративен гирлянд BUBBLE, 50 LED/8 функции, 7 m, IP65, топла бяла светлина
В наличност
LED Крушка ECOLINE A60 E27/10W/230V 3000K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка






























