
Globo 48435-36 - LED Димируем плафон RODAN LED/36W/230V + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампа с минималистичен дизайн,, което пасва на модерни жилища.. Подходяща за всекидневна стая, спалня или кабинет. Гаранционен период: 5 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис, Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm, 1900 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux, VESTA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

