
Searchlight 89735-38BK - LED димируемо таванно осветително тяло POLKA 24W/230V + 6W Ø 38,5 cm черно
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветително тяло с елегантен дизайн, което ви дава пълен контрол върху осветлението. Благодарение на многобройните функции е идеален избор за всички, които търсят стилно и практично осветление. С помощта на дистанционно управление можете да настроите идеалната атмосфера (включително 2xAAA 1,5V батерии). Осветителното тяло предлага възможност за плавно затъмняване и промяна на цвета на светлината (2700 - 5000 K). Може също така индивидуално да изберете осветяване на ръба, центъра или комбинация от тези светлини. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W |
| Температура на светлината | 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K, 2700-5000 K |
| Общ светлинен поток | 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm, 1185 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W, 29 W |
| Series | ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light, ASMIN Leuchten Direkt, IVEN Leuchten Direkt, DOMINO Justr light., ASMIN Just Light, VERTIGO Just Light |
| Производител | JUST LIGHT. |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, дистанционно управление, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
