
LED Лампа за окачен таван WOODY SPOT LED/12,5W/230V 4000K дъб ø 16 см
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично вградено осветително тяло с енергоспестяващ LED източник Philips. Модерен осветител за Вашия дом. Можете да обогатите интериорното осветление с допълнителни осветителни тела от серията OAK или OAK SLIM. Осветителят отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не уморява очите Ви.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Монтажен отвор | 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm, 150x150 mm |
| Дълбочина на вграждане | 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm, 47 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W, 110 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm, 1600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 °, 100 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W, 17 W |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Series | WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur, WOODY SPOT Lamkur, OAK SLIM Lamkur, OAK Lamkur |
| Производител | Lamkur |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Хром

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни, скандинавски, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, повърхностни светлини, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, ECOlogic
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност