
К-кт 3x LED Крушка FILAMENT A60 E27/3,8W/230V 2700K Енергиен клас A
E27, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMOS, който имаме на склад на цена 16.07 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус, Глобус |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm, 1060 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 °, 300 ° |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF, 30000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Series | LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos, LED BULBS Emos |
| Производител | EMOS |

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
