
Briloner7296-011-LED Димируема лампа за вграждане/6,5W/230V IP23 антрацит
История на цените
- 30.03.2026 г. - 7,87 € / 15,39 лв.
- 30.03.2025 г. - 7,87 € / 15,39 лв.
- 31.01.2025 г. - 7,41 € / 14,49 лв.
- 15.07.2024 г. - 7,87 € / 15,39 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Вградено осветително тяло за баня.Цветна температура: 3000K.Регулируема яркост в 3 стъпки чрез стенен ключ.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Разположение на осветлението | За вграждане |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm, 570 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 °, 110 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm |
| Дълбочина на вграждане | 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm, 30 mm |
| Защита срещу проникване | IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23 |
| Series | ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner, ATTACH Briloner |
| Производител | Briloner |
Подобни продукти


Ideal Lux - Вградено осветително тяло SWING 1xGU10/28W/230V Ø 8,2 см месинг
230V
В наличност
Kanlux 38967 - Спот LAURIN 3xGU10/10W/230V месинг/бял
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Смарт вграден прожектор стомана вкл. WiFi GU10 накланящ се - Edu
Модерни
В наличност
Кръгъл вграден прожектор стомана наклонен с пълнещ пръстен - Edu
В наличност
Интелигентен вграден прожектор алуминий вкл. WiFi GU10 с възможност за накланяне - Qure
Модерни
В наличност
Maytoni C051CL-U-02BMG - Спот FOCUS 2xGU10/10W/230V златист/черен
230V
В наличност
Спот PITA 1xGU10/30W/230V черен
230V
В наличност
Maytoni C050CL-U-1MG - Спот FOCUS 1xGU10/10W/230V златист
230V, повърхностни светлини
В наличност
Maytoni C051CL-U-2WMG - Спот FOCUS 2xGU10/10W/230V златист/бял
230V
В наличност
Ideal Lux - Вградено осветително тяло SWING 1xGU10/28W/230V Ø 8,2 см матов хром
Хром, 230V
В наличност
Briloner 7214-012 - LED Лампа за вграждане в баня ATTACH LED/5W/230V IP44
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Leuchten Direkt 14116-18 - LED Плафониера SEVENT LED/25,5W/230V черен
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 97536 - Точково осветително тяло VALBIANO 1xE14/10W/230V
230V
В наличност
Комплект от 6 модерни вградени спота Gunmetal GU10 50mm кръгли с наклон - Rondoo
Модерни, индустриални
В наличност
Briloner 7210-032 -К-кт 3x LED Лампа за окачен таван ATTACH LED/5W/230V IP23 хром
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Спот NIXA 1xGU10/10W/230V черен/златист
230V, повърхностни светлини
В наличност
Kanlux 38964 - Спот аплик LAURIN 1xGU10/10W/230V месинг/бял
230V
В наличност
Спот CYRO 1xGU10/30W/230V черен/златист
230V
В наличност
Спот аплик GOLDI 1xGU10/10W/230V златист
230V
В наличност
Kanlux 38960 - Спот аплик LAURIN 1xGU10/10W/230V месинг/черен
230V
В наличност
Модерен градински прожектор стомана регулируем IP65 - Delux
Модерни
В наличност
Paulmann 93403 - LED/6,5W IP44 Димируема лампа за баня COLE 230V
В наличност
Модерен таванен прожектор тъмно бронзов GU10 50mm кръгъл - Stanley
Модерни
В наличност
LED точково осветително тяло LED/5W/230V 3000/4000/6400K Ø 7,5 см черно
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Philips 50391/99/PN - Осветление за окачен таван MYLIVING DONEGAL 1xGU10/5,5W/230V
230V
В наличност
Ideal Lux - LED Стенен спот BEAN LED/3W/230V CRI 90 лъскав хром
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Смарт вграден прожектор меден, накланящ се, вкл. Wifi GU10 - Edu
Модерни, мед, индустриални
В наличност
Смарт вграден спотлайт Cisco, тъмен бронз, накланящ се, вкл. Wi-Fi GU10 50мм
Модерни, бронз
В наличност
Philips 50391/17/PN - Осветление за окачен таван MYLIVING DONEGAL 1xGU10/5,5W/230V
230V
В наличност
LED точково осветително тяло LED/10W/230V 3000/4000/6400K Ø 12 см черно
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл таванен прожектор тъмно бронзов GU10 50mm 3-светлинен - Stanley
Модерни
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Многофункционален deep fryer 9in1 VERSALIO DE LUXE 1600W/230V 2 l бял
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Касерола с капак DUETTO 22 см
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Victorinox - Точилка за ножове 23 cм черна/червена
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Solight 5B322 - Екстериорен вграден под контакт IP55 ъглов
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
В наличностБезплатна доставка
Модулен стелаж с отделения BOXIFY бял
Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка