


Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Надуваем матрак – Bestway
| Тип | Надуваем матрак |
|---|---|
| Държава на произход | CN |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 1.917 kg |
| Дължина | 185 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Местоположение | Екстериор |
| Качество | Екстра |
| Материал на конструкцията | PVC |
| Брой лица | За 1 |
| Цвят | Тъмносин |
| Material | Пластмаса |
| Производител | Bestway |

300×120 cм, метал
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
220×240 cм
В наличност
Комплекти
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност