
Nordlux - LED външно стенно осветително тяло VALOPIN LED/11W/230V IP54
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя EMIBIG, който имаме на склад на цена 55.37 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Място | Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор, Спалня/Всекидневна стая/Коридор |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig, SMART Emibig, FORM Emibig |
| Производител | EMIBIG |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

