
Комплект от 6 модерни вградени прожектора черни, въртящи се и накланящи се IP44 - Qure
Модерни, LED лампи, стъкло
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Комплект от три LED интелигентни вградени осветителни тела, подходящи за баня. Можете също да регулирате светлината от студено до топло бяло според вашите нужди. Включвайте, изключвайте и затъмнявайте чрез приложението Nordlux Smart (за iOS и Android). Свързване със смартфон чрез Bluetooth. Студена до топла бяла светлина (2200-6500 келвина). Функция RGB – избор от милиони цветове. Функция за запаметяване. Съвместим с гласовите асистенти Amazon Alexa и Google Assistant.
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W, 14,1 W |
| Монтажен отвор | 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm, 72 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Температура на светлината | 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K, 2200-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Общ светлинен поток | 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm, 320 lm |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Функция | RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление, RGB/LED технолигия/Смарт осветление |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W, 4,7 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Дълбочина на вграждане | 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm, 54 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux, DON Nordlux, SMART Nordlux |
| Производител | Nordlux |

Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, пластмаса
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, бронз
В наличност
230V, повърхностни светлини
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
