
Външна Стенна Лампа Черна със Стъкло IP44 - Мюнхен
Стъкло, модерни, рустик
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Създайте перфектната атмосфера с димируемите осветителни тела Philips Hue. Енергоспестяващо осветление, което може да се управлява дистанционно и ще ви помогне да създадете идеалните светлинни условия, съобразени с вашите предпочитания, дейности или настроение. Димируема LED вградена лампа от серията Philips Hue. Отлично подходяща за дневни и спални помещения. Можете лесно да управлявате осветлението в една стая чрез Bluetooth (управлявайте до 10 осветителни тела с помощта на интелигентно приложение) или използвайте свързващо устройство Hue Bridge. Лампата напълно поддържа безжичния комуникационен протокол ZigBee – служи за свързване с интелигентния хъб. С помощта на устройството Hue Bridge можете да управлявате продуктите от всяко място и да увеличите броя на свързаните осветителни тела до 50. Настройте правилната атмосфера с топла до студена бяла светлина – плавно димиране. Възможност за промяна на цветната температура на осветлението от топла до студена бяла (2200-6500K). Съвместим с Amazon Alexa и Apple Homekit. Повече информация за системата HUE можете да намерите в нашата статия.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Стил | Други |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | Alexa/Смарт осветление/LED технолигия |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Монтажен отвор | 70 mm |
| Дълбочина на вграждане | 100 mm |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,2 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 2200-6500 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 40 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,2 W |
| Series | MILLISKIN WA Philips |
| Производител | Philips |

Стъкло, модерни, рустик
В наличност
В джапанди стил
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност

Скандинавски
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
