






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно/в меден цвят висящо осветително тяло с метален абажур ø 34 cm Barek – Opviq lights
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | TR |
| Материал | Метал |
| Мощност | 40 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | E27 |
| Дължина на кабела | 90 cm |
| Диаметър на абажура | 34 cm |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Дизайн | Бохо |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Обикновено |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Метал |
| Цвят | Меден/черен |
| Material | Метал |
| Производител | Opviq lights |

Стъкло
В наличност
Стъкло
В наличност
Ретро


Стъкло
В наличност
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
Безплатна доставка
Модерни, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, с абажур

Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаСтъкло, модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Ретро

Стъкло

LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност