
LED Димируема крушка Philips GU10/3W/230V 4000K CRI 90
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушката отговаря на изискванията EyeComfort - тя пести и не уморява очите ви.
| Напрежение | 230 V |
|---|---|
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия/Димируем |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 50 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 350 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Ъгъл на лъча | 36 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Series | LED BULBS GU10 Philips |
| Производител | Philips |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
GU10, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10
В наличност
Затъмняващи се, Тип G9, топло бяло (2800 - 3300К)
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
