История на цените
- 23.05.2026 г. - 58,65 € / 114,71 лв.
- 15.05.2026 г. - 58,65 € / 114,71 лв.
- 23.01.2026 г. - 55 € / 107,57 лв.
- 16.01.2026 г. - 56 € / 109,53 лв.
- 10.01.2026 г. - 60 € / 117,35 лв.
- 16.12.2025 г. - 60,44 € / 118,21 лв.
- 11.11.2025 г. - 56,49 € / 110,48 лв.
- 7.11.2025 г. - 57,6 € / 112,66 лв.
- 5.11.2025 г. - 58,93 € / 115,26 лв.
- 29.08.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 24.08.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 19.08.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 15.08.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 30.07.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 25.07.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 15.07.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 11.07.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 26.06.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 20.06.2025 г. - 52,15 € / 102 лв.
- 10.06.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 6.06.2025 г. - 54,2 € / 106,01 лв.
- 1.06.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 27.05.2025 г. - 53,45 € / 104,54 лв.
- 23.05.2025 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 20.05.2025 г. - 53,45 € / 104,54 лв.
- 16.05.2025 г. - 53,69 € / 105,01 лв.
- 9.05.2025 г. - 57,21 € / 111,89 лв.
- 2.05.2025 г. - 62,89 € / 123 лв.
- 30.04.2025 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 27.04.2025 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 1.01.2025 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 27.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 24.12.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 20.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 10.12.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 6.12.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 4.12.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 1.11.2024 г. - 48,06 € / 94 лв.
- 30.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 29.10.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 29.10.2024 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
- 28.10.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 28.10.2024 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
- 28.10.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 27.10.2024 г. - 49,08 € / 95,99 лв.
- 21.10.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 20.10.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 1.08.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 28.07.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 16.07.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 12.07.2024 г. - 50,62 € / 99 лв.
- 4.07.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
- 20.06.2024 г. - 48,06 € / 94 лв.
- 12.06.2024 г. - 59,82 € / 117 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
С тази рамка можете лесно да поставите завеси на прозорците или да разделите стая, без да пробивате стените. Това я прави идеална за апартаменти под наем. Височината може да се регулира от 213 до 304 см, а ширината - от 91 до 167 см. Максималният капацитет на натоварване е 6,8 кг. Добре е да знаете: в комплекта не са включени нито панти, нито панели.
Размери
| Ширина: | 7 cм |
|---|---|
| Височина: | 304 cм |
Спецификации
| Материал за паравани за спалня | Метал |
|---|---|
| Тип | Разделителна рамка за завеса |
| Тип корниз | Разширяем |
| Диаметър на шината | 2.5 cm |
| Държава на произход | CN |
| Допълнителен материал | ABS |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Тегло | 2.604 kg |
| Максимална дължина | 167 cm |
| Минимална дължина | 91 cm |
| Дължина | 167 cm |
| Серия | Anywhere |
| Качество | Special Week 2/Екстра |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Система за окачване | Телескопично |
| Части за окачване | Да |
| Цвят | Матово черно |
| Material | Метал |
| Производител | Umbra |
Отзиви
Отзиви на потребителите
практично
Лесно се сглобява. Напълно отговаря на очакванията ми.
лесен монтаж, качествена изработка, разбираема инструкция
Подобни продукти

Преграда atmosphera Kael, Бамбук, 135x170 cm
В наличност
Преграда atmosphera Rayan, 170 cm, MDF, Бял
В наличност
Преграда atmosphera Tiam, 120x170 cm - Бял
В наличност
Преграда atmosphera Zahir, 170 cm, Топола
В наличност
Преграда atmosphera Camila, Пауловния, 170x40 cm - Бял
Дърво
В наличност
Преграда atmosphera Akira, MDF, 120x170 cm - Бял
В наличност
Преграда atmosphera Sana, Ратан, 120x170 cm - Натурален
Дърво
В наличност
Преграда atmosphera Ethnik, MDF, 120 cm
Дърво
В наличност
Преграда atmosphera Noam, Метал
Метал
В наличност
Бамбуков параван в естествен цвят Kailua - Wenko
178×72 cм
В наличност
Преграда atmosphera Palm Coctail, MDF, 165 cm
Дърво
В наличност
Преграда atmosphera Dream, Бамбук, 170 cm
В наличност
Преграда atmosphera Hernan 120x170 cm, MDF
Дърво
В наличност
Преграда atmosphera Cuba, 170 cm, MDF
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Градинска къща Archer B - Rojaplast
Метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Комплект от 30 инструмента за печене на скара в алуминиев калъф - Cattara
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност













