Продукти, които може да харесате
Zuma Line MX4020-1-DWD - LED Плафониера FOCUS LED/42W/230V 3000/5700K
История на цените
- 1.05.2026 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 15.07.2025 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 11.07.2025 г. - 177,37 € / 346,91 лв.
- 9.07.2025 г. - 165,1 € / 322,91 лв.
- 27.06.2025 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
- 25.06.2025 г. - 148,73 € / 290,89 лв.
- 4.04.2025 г. - 161,01 € / 314,91 лв.
- 1.04.2025 г. - 152,83 € / 298,91 лв.
- 12.11.2024 г. - 140,55 € / 274,89 лв.
Описание на продукта
Забавно детско таванно осветително тяло. Подпомага детското въображение и фантазия. Подходящо за всяка детска стая и игрална зала. Регулируема яркост в 3 стъпки чрез обикновен стенен ключ. Комбинира топла и студена бяла светлина. Функция памет - при включване на осветлението последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна.
Спецификации
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия |
|---|---|
| Еквивалент на класическата крушка | 340 W |
| Общ светлинен поток | 4900 lm |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 42 W |
| Температура на светлината | 5700/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Детска лампа за таван |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 42 W |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 42 W |
| Форма | Кръгъл |
| Series | ASTRONAUTA Zuma Line, KIDS Zuma Line, FOCUS Zuma Line, ORBITS Brilagi |
| Производител | Zuma Line |
Препоръчва се

Globo 64138DG - Полилей на тръба QUEENA 6xE14/40W/230V златен
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детскo Лампа за таван 2xG9/6W/230V сова
Детски полилеи
В наличност
Dalber 54542 - Детски полилей LITTLE CROCODILE 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска таванна лампа зелена с бяло - Lucille
В наличностБезплатна доставка
LED детски плафониер OXFORD 5xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детски плафон OXFORD 2xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Brilagi - Димируема LED детска таванна лампа ASTRO LED/68W/230V 3000-6000K +ДУ
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детска таванна лампа розова и бяла - Lucille
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Детски полилей с кабел PETAL 1xE27/40W/230V Ø 64 cm розов
Детски полилеи
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детска висяща лампа бежов балон с горещ въздух - Air Balloon
В наличност
ONLI - Детски аплик BUTTERFLY 1xE14/6W/230V
В наличност
Brilagi - LED димируемо детско таванно осветително тяло UNICORN LED/68W/230V 3000-6000K+ДУ
Нощни лампи, детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Детски полилей на верижка HEARTS 1xE27/60W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска висяща лампа розов балон с горещ въздух - Air Balloon
В наличност
Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска таванна лампа дърво с бяло - Lucille
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност




























































