
Индустриален висящ лампион черен с 4 светлини - Laser
Метал, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен полилей за всекидневна, спалня и над трапезна маса. Подходящ само за вътрешна употреба. Цветната температура се регулира чрез стандартен стенен ключ. Цветна температура: 3000K / 4000K / 6000K. Вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В кухня |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W |
| Температура на светлината | 4000/6000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Общ светлинен поток | 2000 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Стил | Други |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Series | BRENO Zuma Line, CURL Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Метал, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Стъкло, с димер
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Скандинавски, с абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Модерни, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, с димер, в кухнята
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални, с димер
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски, в джапанди стил
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
С абажур, в джапанди стил
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Метал, рустик, ключ за осветление
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Детски люлки
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


С пейка, модерни, шкафове
В наличност
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
230V, стоящи
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
230V
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка