



Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Подарете си само най-доброто за момент на релаксация. Органичният памук , от който е изработено спалното бельо Descanso , ще ви зарадва с невероятната си мекота и дишане. Освен това можете да избирате от широка гама от изобретателни дизайни, които ще украсят както модерните, така и класическите спални.
| Състав и тип материал | Органичен памук |
|---|---|
| Брой калъфки за възглавници | 1 |
| Тегло | 1.227 kg |
| Спален комплект | С включена калъфка за възглавница |
| Дължина | 220 cm |
| Размер на спалното бельо | 140x220 |
| Размер на възглавницата | 60x70 |
| Серия | Bloomie |
| Закопчаване на спално бельо | Отворен |
| Закопчаване на възглавницата | Пощенски плик |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Романтичен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 200 g/m² |
| Грижа | Пране на 60 градуса/подходящ за сушилня/антиалергичен/не използвайте химическа белина |
| Спецификации на материала | 100% органичен памук |
| Цвят | Тъмнолилав |
| Производител | Descanso |

200×220 cм, памучен сатен, памук

200×220 cм, микрофибър, двойно легло
В наличност
140×200 cм, памучен сатен, сатен
В наличност
200×200 cм, памучен сатен, памук
В наличност

200×200 cм, френски

Памучен сатен, памук, двойно легло
В наличност
Памучен сатен, сатен

200×220 cм, памук, двойно легло
В наличност
Памук



140×200 cм, единично легло, фланел
В наличност
Едноцветни
В наличностБезплатна доставка
220×240 cм, памук, двойно легло

135×200 cм, цветя
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност

135×200 cм, единично легло


160×220 cм
В наличност

Памук, единично легло, цип
В наличност

140×200 cм, памук, единично легло


135×200 cм, единично легло
В наличност
Памук


Памук, едноцветни



Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност

Метал
В наличност

15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност