
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Специална LED лампа, която се прикрепя към монитор на компютър или лаптоп. Може да се захранва директно от компютъра чрез USB кабел (включен в комплекта). За секунди я закрепвате на монитор с дебелина от 1 до 15 мм. В комплекта са включени аксесоари за закрепване и практична торбичка за пренасяне. Не пречи на монитора и благодарение на практичния изрез не затруднява гледката към уеб камерата. Благодарение на специалната NO GLARE технология, която осветява само клавиатурата и бюрото, светлината е щадяща за очите ви. Удобното сензорно управление ви позволява бърза смяна на цвета на светлината в 3 стъпки (топло бяло, неутрално бяло, студено бяло). Също така е възможно плавно регулиране на яркостта.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Тип | Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър, Аксесоари за компютър |
| Място | Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис |
| Функция | LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер, LED технолигия/ Превключвател на тялото на лампата/Димируем, с димер |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W |
| Температура на светлината | 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K, 5000 K/3000 K/6000 K |
| Общ светлинен поток | 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm, 150 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra, 95 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло, Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W, 5,6 W |
| Series | MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING, MONITOR LIGHTING |
| Производител | EMOS |

Метал
В наличност
Метал
В наличност


Метал
В наличност

Метал
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
