
Спот за релсова система PIPE 1xGU10/25W/230V бял
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W, 120 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm, 1680 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Series | CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo, CUBE Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни, хром, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Хром, повърхностни светлини, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Повърхностни светлини, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, хром, 230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
