
Paulmann 94442 - Комплект 5xGU5,3/10W точкови лампи SALT 230V мат хром
Хром, 230V, метал
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 178.75 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W |
| Входяща мощност | 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W, 3,3 W/3,2 W |
| Брой крушки | 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm, 2320 lm |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W, 6,5 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo, CARDILLIO Eglo |
| Производител | Eglo |

Хром, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка

Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Повърхностни светлини, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, ECOlogic
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
