Препоръчва се
Шкаф за обувки в декор от бук с чекмеджета Lissabon - Germania
Размери 103×96×40 cм
454,54 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 9.02.2026 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 23.01.2026 г. - 429 € / 839,05 лв.
- 16.01.2026 г. - 428 € / 837,1 лв.
- 31.12.2025 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 28.11.2025 г. - 428,97 € / 838,99 лв.
- 21.11.2025 г. - 428,46 € / 837,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 428,97 € / 838,99 лв.
Описание на продукта
Шкаф за обувки в декор от бук с чекмеджета Lissabon - Germania
Размери
| Ширина: | 96 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 103 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Декор | Бук |
| Тип шкаф за обувки | Шкафове, С чекмеджета |
| Държава на произход | DE |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Капацитет на тежестта | 120 kg |
| Тегло | 54.07 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Lissabon |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Меламин |
| Материал на вратите | ПДЧ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Меламин |
| Материал на чекмеджетата | ПДЧ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Ламиниран |
| Материал на рафтовете | ПДЧ |
| Цвят на краката | Сребърен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Обработка на повърхността | Ламиниран |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Тип съхранение на обувки | С чекмеджета/затворен/с рафт |
| Материал | ПДЧ |
| Производител | Germania |
Най-добрите продукти от Bonami

285 €
557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
22,8 €
44,59 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
122 €
238,61 лв.
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
26,2 €
51,24 лв.
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

31,1 €
60,83 лв.







