
Rabalux 8128 - LED Екстериорна Висящи лампи SORRENTO LED/8W/230V IP44
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Rabalux, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Видове външно осветление | Висящи светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Стил | Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен, Старинен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux, PAVIA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

230V
В наличност
Висящи светлини
В наличност
230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност
Висящи светлини
В наличност
Висящи светлини
В наличност
Висящи светлини
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност
Висящи светлини, в кухнята
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност
Висящи светлини
В наличност
230V
В наличност
Висящи светлини
В наличност
Висящи светлини, 230V, метал
В наличностБезплатна доставка
Висящи светлини, 230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност
230V, пластмаса
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност
Наземни светлини, 12V, е слънчева
В наличност

Висящи светлини, 230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличност


230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност