Рафт от черен/естествен дъб 150x180 cm Aviva - Marckeric
Размери 180×150×34 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 454 € / 887,95 лв.
- 8.05.2026 г. - 454 € / 887,95 лв.
- 5.03.2026 г. - 386,36 € / 755,65 лв.
- 5.03.2026 г. - 386,75 € / 756,42 лв.
- 24.02.2026 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 20.02.2026 г. - 386,36 € / 755,65 лв.
- 16.02.2026 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 14.02.2026 г. - 386,36 € / 755,65 лв.
- 2.02.2026 г. - 454,54 € / 889 лв.
- 10.01.2026 г. - 411 € / 803,85 лв.
- 31.12.2025 г. - 411,59 € / 805 лв.
- 16.12.2025 г. - 412,1 € / 806 лв.
- 21.11.2025 г. - 385,51 € / 753,99 лв.
- 11.11.2025 г. - 386,03 € / 755,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 409,03 € / 799,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 426,93 € / 835 лв.
- 3.02.2025 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 26.01.2025 г. - 434,09 € / 849,01 лв.
- 10.12.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 6.12.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 3.12.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 6.11.2024 г. - 434,8 € / 850,39 лв.
- 1.11.2024 г. - 393,18 € / 768,99 лв.
- 30.10.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 28.10.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 28.10.2024 г. - 378,87 € / 741,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 27.10.2024 г. - 378,87 € / 741,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 22.10.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 27.09.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 17.09.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 13.09.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 4.09.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 28.08.2024 г. - 393,18 € / 768,99 лв.
- 17.07.2024 г. - 370,18 € / 724,01 лв.
- 16.07.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 15.07.2024 г. - 392,67 € / 768 лв.
- 3.07.2024 г. - 370,18 € / 724,01 лв.
- 26.06.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 20.06.2024 г. - 369,66 € / 722,99 лв.
- 12.06.2024 г. - 462,21 € / 904 лв.
- 3.05.2024 г. - 561,91 € / 1099 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Рафт от черен/естествен дъб 150x180 cm Aviva - Marckeric
Размери
| Ширина: | 150 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 34 cм |
| Височина: | 180 cм |
Спецификации
| Покритие | Мат |
|---|---|
| Декор | Дъб |
| Форма | Прави шкафове |
| Държава на произход | TR |
| Височина на крачетата | 14.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 150 kg |
| Тегло | 40.15 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Aviva |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Индустриален/рустик |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | С рафтове/с крачета |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Меламин |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал на конструкцията | Метал |
| Материал | ПДЧ/метал |
| Цвят | Естествен/черен |
| Material | ПДЧ/метал |
| Производител | Marckeric |
Подобни продукти

Рафт 5five Aliaj, 6 кутии
В наличност
Рафт 5five Mix'n Modul, Сет с 6 кутии Entry-level
В наличност
Библиотека atmosphera Banila 95x35x180 cm, Акация
В наличност
Пластмасовa подвижнa етажерка в черно с прозрачни чекмеджета 37x100 cm – Curver
100×37×38 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Етажерка atmosphera Chamlo, 3 нива, MDF, 75x34x75 cm - Маслинено зелено
Модерни
В наличност
Гардероб Esther-Leuko
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Сив/кафяв бамбуков рафт за баня 44x91 cm Bahari – Wenko
Мат, прави шкафове, дърво
В наличност
Рафт от черен/естествен дъб 87,5x175 cm Dusan - Marckeric
175×87×30 cм, мат, от дъб
В наличност
колона Swiss Metal -Височина: 118 см.
Индустриални
В наличност
Етажерка за книги Renev II-Mauro
Индустриални, модерни
В наличност
Швейцарска метална колона-Дължина: 30см.
Индустриални, модерни, прави шкафове
В наличност
Стелаж от масивен дъб в естествен цвят 70x161 cm X-Shelf – Unique Furniture
161×70×30 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Библиотечка Memone plus-Natural - Gray
Модерни
В наличност
Библиотека Renev-Artisan
Индустриални, модерни
В наличност
Рафт 5five Mix'n Modul Entry-level Cube, 3 отделения
В наличност
Рафт 5five Mix'n Modul Natural Ceda, 4 отделения
В наличност
Рафт Lozano-Gkri-Height: 108 cm.
В наличност
Етажерка за книги Novella mini-Leuko-Mauro
Модерни
В наличност
Черна/естествена библиотека от декор от дъб 114x185 cm Seaford – Actona
185×114×35 cм, индустриални, мат
В наличност
Рафт 5five Natural Mix, 12 отделения, 15 mm
В наличност
Стелаж от декор от бор в златист цвят 125x180 cm Sierra – Kalune Design
180×125×28 cм, рустик, мат

Рафт 5five Mix'n Modul, 4 отделения, MDF, 35x32x134 cm - Сив
Модерни
В наличност
Етажерка за книги Novella mini-Leuko - Drus
Модерни
В наличност
Етажерка за книги Novella mini-Leuko
Модерни
В наличност
Витрина Mediolan AT05-Natural Special
В наличност
Рафт 5five Tasso, 3 кутии
В наличност
Библиотека Renev-Cветло Cив
Индустриални, модерни
В наличност
Етажерка за книги Novella mini-Xruso-Gkri
Модерни
В наличност
Етажерка за книги Novella mini-Xruso - Sonoma
Модерни
В наличност
Рафт 5five Mix'n Modul, 8 отделения, MDF, 68x32x134 cm - Сив
Модерни
В наличност
Рафт Lozano-Gkri-Height: 74 cm.
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Бяла пластмасова закачалка за стена Sticks - Umbra
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Комплект кофа и моп за под Turbo 3в1 Turbo 3v1 - Vileda
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност





