Продукти, които може да харесате
Brilagi-LED соларен стенен сензор WALLIE LED/4W/5,5V сребрист
История на цените
- 29.04.2026 г. - 14,27 € / 27,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 14,27 € / 27,91 лв.
- 18.03.2025 г. - 11,71 € / 22,9 лв.
- 28.09.2024 г. - 12,73 € / 24,9 лв.
- 22.04.2024 г. - 14,27 € / 27,91 лв.
Описание на продукта
Икономично соларно LED стенна лампа, която се зарежда със слънчева енергия и няма разходи за експлоатация. Подходяща за осветление на домове, външни пространства и за акцентиране на сгради. LED диоди отпред и отстрани на лампата осветяват пространството надолу и настрани. Лесен монтаж. Работи в три избираеми режима: Режим 1 - автоматично постоянно включване след здрач. Режим 2 - детекция на движение с максимална светлина за 20-25 секунди; при липса на движение светлината остава приглушена. Режим 3 - детекция на движение с максимална светлина за 20-25 секунди; при липса на движение светлината се изключва. Технически параметри: Брой LED диоди: 90. Вградена Li-Ion батерия: 1200mAh. Соларен панел: поликристален 5,5V/0,65W. Цветна температура: 6500K. Степен на защита: IP64. Датчик за движение: PIR сензор. Обхват на сензора: 5-10 м. Време за зареждане: 6-8 часа при ярка слънчева светлина. Продължителност на работа с батерия: 8-10 часа.
Спецификации
| Соларно | Да |
|---|---|
| Тип | Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик, Соларен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор, LED технолигия/Соларна технология/Със сензор |
| Защита срещу проникване | IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64, IP64 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm, 120 lm |
| Напрежение | 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V, 5,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Капацитет | 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh, 1200 mAh |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Жавот на батерията | 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h, 10 h |
| Ъгъл на лъча | 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 °, 180 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi, OUTDOOR WALL Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Препоръчва се

Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна 45 см IP44 регулируема 2-светлинна - Duo
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни IP44 със стъкло - Rotterdam
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Aigostar - LED лента с димер и сензор 1м LED/2W/4xAAA 3000K IP65
LED ленти
В наличност



















