Син метален шкаф 38x185 cm Bradford - Queer Eye
Размери 185×38×40 cм
Доставка от 24,99 € / 48,88 лв.
Можете да върнете продукта в рамките на 365 дни
История на цените
- 26.04.2026 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 9.03.2026 г. - 232,08 € / 453,91 лв.
- 16.01.2026 г. - 232 € / 453,75 лв.
- 25.11.2025 г. - 208,61 € / 408,01 лв.
- 21.11.2025 г. - 219,86 € / 430,01 лв.
- 14.11.2025 г. - 231,62 € / 453,01 лв.
- 7.11.2025 г. - 245,42 € / 480 лв.
- 5.11.2025 г. - 253,6 € / 496 лв.
- 30.04.2024 г. - 319,05 € / 624,01 лв.
- 26.04.2024 г. - 270,98 € / 529,99 лв.
- 22.04.2024 г. - 319,05 € / 624,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Син метален шкаф 38x185 cm Bradford - Queer Eye
Размери
| Ширина: | 38 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 185 cм |
Спецификации
| Материал за офис мебели | Метал |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 27.2 kg |
| Тегло | 19.52 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Серия | Bradford |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен/индустриален |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | Метал |
| Повърхностно покритие на рафтове | Лак |
| Материал на рафтовете | Шперплат |
| Характеристики | С рафтове/с врати/заключващ се/с крачета |
| Цвят на краката | Син |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Метал |
| Материал | Метал |
| Material | Метал |
| Производител | Støraa |
Подобни продукти

17,8 €
34,81 лв.
Сива кутия за чекмеджета с 3 отделения Ingrid - Bigso Box of Sweden
20×25×16 cм, рустик, чекмеджета
В наличност
277,71 €
543,15 лв.
Шкафче от декор от дъб в антрацитен и естествен цвят 42x54x49 cm Podium – Germania
54×42×49 cм, от дъб, чекмеджета
Безплатна доставка
490,66 €
959,65 лв.
Сиво метално шкафче с плъзгащи се врати 90x140x40 cm Veep – Unique Furniture
140×90×40 cм, индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка
260,1 €
508,71 лв.
Тъмнозелено метално заключващ се шкафче 80x185x50 cm Cambridge – Yes Everyday
Метал

851,38 €
1665,15 лв.
Черна стойка за вино 89x61 cm Mistral 004 - Hammel Furniture
Чекмеджета

25,64 €
50,15 лв.
Бежова кутия за чекмеджета с 3 отделения Ingrid - Bigso Box of Sweden
20×25×16 cм
В наличност
251,63 €
492,15 лв.
Бял шкаф 42x63 cm Mailand - Germania
Чекмеджета
Безплатна доставка
264,67 €
517,65 лв.
Антрацитно шкафче 40x63 cm Bedano – Germania
Безплатна доставка
329,86 €
645,15 лв.
Дъбов шкаф в бял\естествен цвят 40x55 cm Monteria - Germania
От дъб
Безплатна доставка
49,98 €
97,75 лв.
Мобилен рафт с 4 кошници Индия, дължина 35 cm - Metaltex
76×46×35 cм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

126,29 €
247 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
29,99 €35,28 €
58,66 лв.69 лв.
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
165 €
322,71 лв.
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
6,51 €7,66 €
12,73 лв.14,98 лв.
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
33,03 €38,86 €
64,6 лв.76 лв.
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
19,13 €22,5 €
37,42 лв.44,01 лв.
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
26,08 €30,68 €
51,01 лв.60 лв.
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
10 €11,76 €
19,56 лв.23 лв.
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
26,35 €31,6 €
51,54 лв.61,8 лв.
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
59,82 €
117 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
60 €
117,35 лв.
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
23,52 €
46 лв.
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
23,9 €28,12 €
46,74 лв.55 лв.
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
81 €99,19 €
158,42 лв.194 лв.
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
44,76 €52,66 €
87,54 лв.102,99 лв.
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

13,91 €16,36 €
27,21 лв.32 лв.
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
18,2 €
35,6 лв.
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
23,4 €25,2 €
45,77 лв.49,29 лв.











