
ByRydens 4002760-5000 - Настолна лампа WOODY 1xE27/8W/230V 56 см
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставкаНай-добра цена за последните 30 дни: 81 € / 158,42 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 58.00 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон, Bluetooth/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm, 2200 lm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W, 16 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo, CONNECT Eglo, OPTICA-C Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал
В наличност
Ключ за осветление, метал
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, на нощното шкафче, с димер
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, стъкло
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
С щипка, модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
