
Eglo 98658 - LED RGB регулируема настолна лампа OPTICA-C LED/16W/230V
LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна настолна лампа.Лампата предлага RGB осветление и разполага с вграден LED светлинен източник.Ъгъл на светлинно излъчване: 120°.Цветна температура: 3000K (топла бяла светлина).Лампата може да се димира чрез сензорен превключвател.Включва батерия с капацитет 1800 mAh, която може да се зарежда чрез USB кабел (включен в комплекта).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Тип | Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа, Настолна лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен, LED технолигия/RGB/Акумулаторен |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm, 100 lm |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h |
| Капацитет | 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh, 1800 mAh |
| Напрежение | 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V, 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W, 2 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Метод на свързване | USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB, USB |
| Series | FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux, FRANCO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, метал, с димер
В наличност
Рустик, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление
В наличност
Модерни

Рустик, ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче, дърво
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, с димер
В наличност
LED лампи, пластмаса
В наличност
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

