Продукти, които може да харесате
Изтривалка 45x75 cm Graphite – douceur d'intérieur
Размери 45×75 cм
13,94 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 13,94 € / 27,26 лв.
- 15.05.2026 г. - 13,94 € / 27,26 лв.
- 5.03.2026 г. - 13,03 € / 25,48 лв.
- 5.03.2026 г. - 12,75 € / 24,94 лв.
- 24.02.2026 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 20.02.2026 г. - 13,03 € / 25,48 лв.
- 16.02.2026 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 14.02.2026 г. - 13,03 € / 25,48 лв.
- 27.01.2026 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 23.01.2026 г. - 13,03 € / 25,48 лв.
- 20.01.2026 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 16.01.2026 г. - 13,34 € / 26,09 лв.
- 13.01.2026 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 11.01.2026 г. - 13,7 € / 26,79 лв.
- 21.11.2025 г. - 12,38 € / 24,21 лв.
- 11.11.2025 г. - 13,03 € / 25,48 лв.
- 7.11.2025 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 5.11.2025 г. - 14,41 € / 28,18 лв.
- 16.09.2025 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 12.09.2025 г. - 13,29 € / 25,99 лв.
- 3.09.2025 г. - 15,33 € / 29,98 лв.
- 1.01.2025 г. - 16,36 € / 32 лв.
- 27.12.2024 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 24.12.2024 г. - 16,36 € / 32 лв.
- 20.12.2024 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 10.12.2024 г. - 16,36 € / 32 лв.
- 22.11.2024 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 21.11.2024 г. - 16,36 € / 32 лв.
- 19.11.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 16.11.2024 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 12.11.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 8.11.2024 г. - 13,8 € / 26,99 лв.
- 30.10.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 27.10.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 21.10.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 16.10.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 1.08.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 28.07.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 16.07.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 12.07.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 26.06.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 20.06.2024 г. - 12,27 € / 24 лв.
- 30.04.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 26.04.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 18.04.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
- 17.04.2024 г. - 12,78 € / 25 лв.
- 16.04.2024 г. - 15,34 € / 30 лв.
Описание на продукта
Изтривалка 45x75 cm Graphite – douceur d'intérieur
Размери
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 75 cм |
Спецификации
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Полиестер |
| Материал | Пластмаса |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 1.004 kg |
| Дължина | 75 cm |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Модел | Орнаменти |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Не гладете/ръчно пране |
| Материал на задната страна | PVC |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Пластмаса |
| Производител | Douceur d'intérieur |
Препоръчва се

20,9 €
40,88 лв.
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

285 €
557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
22,8 €
44,59 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

122 €
238,61 лв.
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
26,2 €
51,24 лв.
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

31,1 €
60,83 лв.





























