Продукти, които може да харесате
Стоманен разтегателен корниз 224 - 366 см Twilight - Umbra
Клиентите най-често споменават
Виж отзиви- Лесен монтаж (29%)
- Елегантен дизайн (43%)
История на цените
- 30.05.2026 г. - 40,8 € / 79,8 лв.
- 15.05.2026 г. - 40,8 € / 79,8 лв.
- 19.03.2026 г. - 39,54 € / 77,33 лв.
- 16.01.2026 г. - 39,5 € / 77,26 лв.
- 10.01.2026 г. - 44 € / 86,06 лв.
- 17.12.2025 г. - 44,14 € / 86,33 лв.
- 5.11.2025 г. - 41,25 € / 80,68 лв.
- 9.05.2025 г. - 43,72 € / 85,51 лв.
- 2.05.2025 г. - 48,06 € / 94 лв.
- 30.04.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 25.04.2025 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 20.04.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 10.04.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 25.03.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 20.03.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 27.02.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 22.02.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 15.02.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 13.02.2025 г. - 39,37 € / 77 лв.
- 13.02.2025 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 1.12.2024 г. - 36,4 € / 71,19 лв.
- 22.08.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 16.08.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 1.08.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 28.07.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 24.07.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 17.07.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 16.07.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 12.07.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 26.06.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 22.06.2024 г. - 36,3 € / 71 лв.
- 30.04.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 26.04.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 18.04.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 17.04.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 16.04.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 11.04.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
- 1.04.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 29.03.2024 г. - 40,9 € / 79,99 лв.
- 19.03.2024 г. - 45,5 € / 88,99 лв.
- 18.03.2024 г. - 38,86 € / 76 лв.
Описание на продукта
Стоманен разтегателен корниз 224 - 366 см Twilight - Umbra
Спецификации
| Материал за тапицерии | Метал |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Диаметър на шината | 1.9 cm |
| Тип корниз | Разширяем |
| Държава на произход | CN |
| Специфичен материал | Стомана/алуминий |
| Материал | Метал |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 0.92 kg |
| Минимална дължина | 224 cm |
| Максимална дължина | 366 cm |
| Серия | Twilight |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Система за окачване | Пирони/винтове |
| Части за окачване | Да |
| Material | Метал |
| Производител | Umbra |
Отзиви
Клиентите най-често споменават
- Лесен монтаж (29%)
- Елегантен дизайн (43%)
- Високо качество (14%)
Отзиви на потребителите
Съм много доволна от този продукт. Качеството е отлично. Монтира се много лесно.
Продуктът е според очакванията.
красива, елегантна корниза
Корнизът се монтира лесно, изглежда красиво и най-доброто е, че може да се издърпа чак до ъгъла на прозореца, тъй като завършва с дъга. Пердето така ляга директно до прозореца. Закупих още един и за друг прозорец.
Модерна, семпла корниза, много съм доволна и ще поръчам за целия апартамент.
Препоръчва се

Стоманен разтегателен двоен корниз 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал, дълбочина
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм, височина, диаметър
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
Диаметър
В наличност
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм, височина, диаметър

Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Бяла табуретка от букле Colma – House Nordic
37×41×35 cм, пуфове, скандинавски
В наличност
Тъмносива пластмасова градинска кутия за съхранение Urban – Keter
53×60×46 cм, от пластмаса, диаметър

Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела
В наличност
Триетажен стелаж за дрехи Vario - Metaltex
137×78×68 cм, сгъваем, на открито
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла завеса 140x137 cm Wisteria - Catherine Lansfield
140×137 cм, воал, завеси от една част
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм, двойно легло, височина
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност





















