


Размери 75×41×84 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 129 € / 252,3 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Стилният бар и охладител в едно от Keter е оригинален елемент, който ще зарадва както гостите ви, така и вас самите. Любимите ви напитки винаги ще бъдат перфектно охладени. Масата е изработена от висококачествен материал, който е устойчив на всякакви атмосферни влияния.
| Ширина: | 41 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 84 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Материал | Пластмасa |
|---|---|
| Форма на градински маси | Правоъгълен |
| Цвят | Черен |
| Тип | Градинска маса с тавичка за лед |
| Държава на произход | IS |
| Форма | Правоъгълен |
| Височина на крачетата | 16.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 10.5 kg |
| Дължина | 83.5 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Полипропилен |
| Специфичен материал за плота на масата | Полипропилен |
| Материал на масата | Пластмаса |
| Производител | Keter |

От дърво
За изпращане след 6 дни
71×150×90 cм, от метал, правоъгълен
За изпращане след 1 седмица
75×70 cм, от пластмаса, от метал
За изпращане след 3 дни
42×57×77 cм, правоъгълен, от изкуствен ратан
В наличност
Сгъваеми
За изпращане след 3 дни

Сгъваеми
За изпращане след 3 дни
От дърво, сгъваеми
За изпращане след 3 дни
От пластмаса, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
156×78 cм, от пластмаса, от метал
За изпращане след 3 дни
80×80 cм, от метал, квадратен
За изпращане след 3 дни
Сгъваеми
За изпращане след 3 дни
От метал, правоъгълен
В наличност
От метал
В наличност
74×150-200×100 cм, от дърво, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
57-85 cм, ⌀ 50 cм, от пластмаса, кръгла
В наличност
Разтегателен
За изпращане след 3 дни
75×125×60 cм, от дърво, от тиково дърво
За изпращане след 6 дни
⌀ 80 cм, от метал, кръгла
За изпращане след 3 дни
Сгъваеми
За изпращане след 3 дни
156×78 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
60×60 cм, от метал, квадратен
За изпращане след 3 дни

73×70×70 cм, от дърво, от акация
За изпращане след 6 дни
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла

От дърво, от акация, сгъваеми
За изпращане след 6 дни
От метал, правоъгълен
В наличност

72×105×105 cм, ⌀ 105 cм, от метал, кръгла
За изпращане след 3 дни
75×65×65 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
40×40×40 cм, от дърво, от акация
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Сгъваеми
В наличност
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност

60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност

130×160 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
91×57×174 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Височина, диаметър
В наличност