









Размери 78×43×53 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремави трапезни столове в комплект от 2 броя Denise - Actona
| Ширина: | 43 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 53 cм |
| Височина: | 78 cм |
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Комплект столове за хранене | 2 броя |
| Държава на произход | CN |
| Тип | Тапициран |
| Брой части | 2 бр. |
| Височина на облегалката | 35 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 43 cm |
| Дълбочина на седалката | 43 cm |
| Височина на седалката | 49 cm |
| Височина на крачетата | 42 cm |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 5.6 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Denise |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Стомана |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Материал | Подплатен/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 50000 martindale |
| Тапицерия | Actona Company A/S Basel fabric beige 24 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Цвят | Кремав |
| Material | Подплатен/метал |
| Производител | Actona |

Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
С подлакътници, плат, тапицирани
В наличност
80×56×54 cм, 2 броя, плат
Безплатна доставка
С подлакътници, модерни, тапицирани
В наличност
85×49×55 cм, от дъб, скандинавски
Безплатна доставка
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, от дъб, дърво
В наличност
86×54×63 cм, модерни, 4 броя
Безплатна доставка
Модерни, тапицирани
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, от бук
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни, от орех
В наличност
Модерни, тапицирани
В наличност
С подлакътници, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
77×43×51 cм, от дъб, 2 броя
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
86×44×55 cм
В наличност
Кожа
В наличност
Плат, дърво, тапицирани
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
82×49×53 cм, ретро, модерни
В наличностБезплатна доставка

86×46×55 cм, модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност