





Размери 40×40×40 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Странична маса от тиково дърво 40x40 cm Pego - House Nordic
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 40 cм |
| Форма | Квадратна |
|---|---|
| Декор | Тиково дърво |
| Материал | Дърво |
| Дизайн | Скандинавски |
| Държава на произход | ID |
| Плътност | 1.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 10 kg |
| Тегло | 4 kg |
| Дължина | 40 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивно тиково дърво |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Специфичен материал за плота на масата | Масивна тикова дървесина |
| Материал на масата | Масивно дърво |
| Цвят | Естествен |
| Производител | House Nordic |

46×40×30 cм
В наличност
45 cм, ⌀ 70 cм, кръгла
В наличност

46 cм, ⌀ 30 cм, кръгла, метал
В наличност
63×43×35 cм, модерни, метал
В наличност

47 cм, ⌀ 32 cм, кръгла, метал
В наличност
Правоъгълна


40 cм, ⌀ 45 cм, кръгла, от дъб
В наличност
45 cм, ⌀ 45 cм, кръгла
В наличност
63×43×35 cм
В наличност
Квадратен

Модерни
В наличност
Правоъгълна, дърво, метал

Дърво, с място за съхранение
В наличност
53 cм, ⌀ 50 cм, кръгла, от ясен
В наличност
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, скандинавски

47 cм, ⌀ 30 cм, кръгла, метал

46 cм, ⌀ 35 cм, кръгла, модерни

Кръгла

45×45×45 cм, квадратен, от ясен
В наличност
35×58×100 cм
В наличност

От дъб
В наличност
50 cм, ⌀ 30 cм, кръгла, скандинавски
В наличност
41 cм, ⌀ 41 cм, кръгла, модерни
В наличност
40×40×40 cм, квадратен, от бук
В наличност

От дъб
В наличност
54 cм, ⌀ 25 cм, кръгла, овален
В наличност
Кръгла, дърво
Безплатна доставка
240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
Маса
В наличност
Метал
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

198×130×192 cм
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Класически, дърво
В наличност
220×230 cм

Мики и Мини, за момичета, в детско легло
В наличност


168×183 cм, завеси от една част
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност