
Globo 67266D - LED Плафониера ILLA LED/20W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED таванен осветител. Подходящ само за вътрешна употреба (IP20). Дистанционно управление в комплекта. С помощта на дистанционното можете да регулирате яркостта на осветлението. Възможност за промяна на цветната температура: от 2700K до 6500K. Функция за запаметяване и режим нощна светлина. Промяна на цвета на светлината и чрез обикновен стенен ключ. Вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Входяща мощност | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W, 125 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra, 81 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo, SID Globo, TINY Globo, ILLA Globo, BEATRIX Globo, SAHRA Globo, KERRY Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, квадратен
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
