
LED Димируема крушка GU10/6W/230V 3000K 110°
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 7.85 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | R7s |
| Тип крушка | LED |
| Функция | Димируем/LED технолигия |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Тип | LED крушка |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | R7s |
| Количество в опаковката | 1 |
| Series | BULBS Eglo |
| Производител | Eglo |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност

E27
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, на нощното шкафче
В наличност