Препоръчва се
Не е в наличност
Aigostar - LED панел за окачен таван LED/40W/230V 4000K 30x120 см
63,9 €
История на цените
- 31.05.2026 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 4.12.2024 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Описание на продукта
Осветително тяло директно от производителя Aigostar B.V. на склад за цена от 63.90 лева и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Място | Офис/Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Форма | Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 250 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Тип | LED панел за вграждане |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 3600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 35000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Стил | Други |
Най-добрите продукти от Lampite.bg

2,89 €
5,65 лв.
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
28,51 €
55,76 лв.
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
71,79 €
140,41 лв.
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
32,64 €
63,84 лв.
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
138,84 €
271,55 лв.
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
24,38 €
47,68 лв.
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
78,1 €152,9 €
152,75 лв.299,05 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
190,04 €
371,69 лв.
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
23,14 €
45,26 лв.
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
61,57 €
120,42 лв.
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
40,91 €
80,01 лв.
Brilagi - Електрически уред за улавяне на насекоми 2 x UV лампи / 10 W / 230 V / 60 m²
В наличност
146,21 €
285,96 лв.
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
134,6 €
263,25 лв.
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
35,42 €
69,28 лв.
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
130,09 €
254,43 лв.
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
82,23 €160,9 €
160,83 лв.314,69 лв.
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
5,79 €
11,32 лв.
Nobleza - LED Осветление за аквариум LED/1W/230V IPX7 20 см
230V
В наличност





























