
Eglo 93438 - LED външно осветително тяло NADELA 2xLED/2,5W/230V IP44
История на цените
- 5.04.2026 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 2.05.2025 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външният стенен LED осветител използва два LED модула по 2x 2,5W с осветен поток от 360 лумена, цвят на светлината: топло бяла. Осветителят е подходящ за непосредствената околност на къщи, входове, тераси, перголи, за осветяване на пътеки, тротоари и др. IP=44 защита срещу твърди частици >1 мм, защитен срещу пръскаща вода. Източникът на светлина е включен в комплекта.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Общ светлинен поток | 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm, 360 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Входяща мощност | 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W, 2,5 W |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo, NADELA Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Eglo 900996 - LED Екстериорна лампа IZZALINI 1xGU10/2,8W/230V IP44
230V
В наличност
Globo 33109 - LED соларна лампа LED/1,2V IP44
Е слънчева
В наличност
Външна стенна лампа тъмно зелена със сензор за здрач IP44 - Rotterdam
В наличност
Eglo 88119 - Външно стенно осветително тяло SEVILLA 1xE27/15W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Kichler KL-SOUTH-HOPE-BT-B-OZ - LED външна лампа с говорител LED/3W/230V IP44
230V
В наличност
Eglo 97239 - LED димируемо външно осветително тяло VERRES-C 1xE27/9W/230V BT IP44
230V
В наличност
Външна стенна лампа черна овална IP65 - Target
В наличност
LED соларна лампа RABBIA LED/1,2V 300 mAh IP44
В наличност
Индустриален външен стенен аплик тъмно зелен със стъкло IP44 - Rotterdam
В наличност
Rabalux 8835 - Екстериорна Стенна лампа със сензор MEDINA 2xGU10/10W/230V
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Eglo 780426 - Екстериорен аплик ALGECIRAS 2xE27/60W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Femke
В наличност
Aigostar - LED соларна лампа 0,006W, 1,2V, 28,5 см, черна, 6500K, IP44
В наличност
Teraplast - Кашпа с осветление VASO AFRICA L.LUCE OUTDOOR 80 NEUTRO
Пластмаса
Безплатна доставка
Grundig - LED Соларна лампа LED/1xAA
Е слънчева
В наличност
Atmosphera - LED външна зареждаща настолна лампа HALTO LED/3,7V IP44
В наличност
Elstead DECO-LANE7-BLACK -Външно стенно осветително тяло DECO LANE 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличностБезплатна доставка
Ideal Lux - LED външно стенно осветително тяло LINEA LED/23W/230V CRI 90 144 cm IP54 бяло
230V
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен аплик със сензор 2xGU10/35W/230V IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Екстериорен аплик 1xE14/30W/230V IP65
230V
В наличност
Eglo 94832 - Екстериорна лампа ALAMONTE 1 2x60W IP44
В наличност
Екстериорен аплик ELGIN 1xE27/60W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
LED външно соларно стенен осветител с сензор LED/1W/3,7V 3000K IP54 черен
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
LED Външно соларно стенен осветител LED/1W/3,7V 3000K IP54 черен
Стенни лампи, е слънчева
В наличност
Rabalux 8754 - Външна стенна лампа NORVICH 1xE27/60W/230V IP43 златна
Стенни лампи, 230V
В наличност
Kichler KL-CAPPANNA-M-BKT - Външно стенно осветително тяло CAPPANNA M 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличностБезплатна доставка
Интелигентно подово петно от неръждаема стомана, вкл. WiFi GU10 IP65 - Basic Round
В наличност
Nordlux - Външен стенен аплик BIRK 1xGU10/28W/230V IP44 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Ideal Lux - LED Екстериорна лампа TIFONE LED/8,5W/230V 65,5 cm IP65 антрацит
230V
В наличност
Steinel 058647 - Осветително тяло на открито със сензор SPOT DUO 2xGU10 / 7,5W / 230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 2 външни стенни лампи черен неръждаема стомана IP44 - Solo
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
