Продукти, които може да харесате
Ledvance - LED Екстериорна лампа SPIKE LED/1W/12V IP44
История на цените
- 29.04.2026 г. - 28,47 € / 55,68 лв.
- 10.03.2026 г. - 28,47 € / 55,68 лв.
- 30.03.2025 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 8.02.2025 г. - 24,49 € / 47,9 лв.
- 20.09.2024 г. - 28,58 € / 55,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 27,56 € / 53,9 лв.
Описание на продукта
Хибридна модерна външна лампа. Може да използва както слънчева енергия, така и електричество от мрежата. Лесен монтаж и електрическо свързване без инструменти и специални умения, независим от захранването. 12V DC напрежение за максимална безопасност. Възобновяема енергия. След свързване към електрическата мрежа, осветителното тяло автоматично превключва на мрежово захранване, когато батерията на соларния панел се изтощи. Клас на защита на осветителното тяло: IP44. Клас на защита на щепсела за свързване: IP67. Дължина на свързващия кабел: 0,3 м. Соларният панел не е включен в комплекта. Подходящи аксесоари можете да намерите в свързаните продукти.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 12V |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Степен на механична устойчивост | IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03, IK03 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm, 70 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF, 12500 ON/OFF |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W, 1 W |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance, DALLAS Ledvance, SPIKE Ledvance |
| Производител | Ledvance |
Препоръчва се

Класически външен стенен фенер антично злато IP44 - Herb
В наличност
Комплект от 4 черни градински прожектора с LED IP68 - Garly
Дърво
В наличност
Модерна лампа за стълб за външен монтаж тъмно сива с опал 80 см IP44 - Malios
Пластмаса
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
В наличностБезплатна доставка
Класическа фенери антично злато - New Haven
В наличност
Подова лампа за външен монтаж черна 45 см IP44 регулируема 2-светлинна - Duo
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни IP44 със стъкло - Rotterdam
В наличност
Външна стоеща лампа черна 120 см IP44 - Хавана
В наличност
Комплект от 6 външни стенни лампи черни квадратни с LED IP65 - Gem
В наличност
Индустриална стоеща лампа за външен монтаж ръждиво кафява 65 см IP44 - Baleno
В наличност
Стойка за външна лампа черна с димен абажур 30 см - Denmark
Пластмаса
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Модерна стенна лампа черна 2-светлина GU10 AR70 IP54 - Baleno
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
В наличност
Класически външен стълб черен 217 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Винтидж външна стенна лампа бронзова - Antigua Down
В наличност
Класически външен стълб черен 122 см IP44 - New Haven Hammered
В наличност
Романтичен външен стенен фенер тъмно зелен - Лондон
В наличност
LED соларен прожектор с сензор LED/5W/3,7V 4000K IP54 черен
Е слънчева
В наличност
Комплект от 6 черни регулируеми външни прожектори за земя IP65 - Delux
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерен стълб за външна лампа тъмно сив с опушено 45 см - Malios
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED регулируема с датчик за движение - Kamile
В наличност
Комплект от 2 романтични външни стенни лампи бронз - London
В наличност
LED външен декоративен гирлянд 10xE27/1W/230V 10 м IP65 черен
230V
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
В наличност
Модерен външен прожектор черен регулируем IP65 - Delux
Пластмаса
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черни с детектор за движение - Rotterdam
В наличност
Външна стенна и таванна лампа антично злато овална IP44 - Noutica
В наличност
Селска външна лампа черна IP44 - New Orleans 3
В наличностБезплатна доставка
Индустриална външна подова лампа черна 65 см IP44 - Baleno
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дигитален седмичен таймер превключвател 16A/230V
В наличност
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Декорация за стена 58x92 см Дървото на живота дърво/метал
Дърво, метал
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност
Библиотека NAVARO кафява/черна
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Уред за приготвяне на ориз 1000W/230V 2,8 л неръждаема стомана
Среден
В наличност
LED Крушка CLASIC AMBER A60 E27/9W/230V 2200K - Brilagi
E27, LED
В наличност
Solight 5B320 - Екстериорен контакт за подово вграждане IP55
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Шкаф за обувки VOREN кафяв/черен
С пейка, модерни, шкафове
В наличност
WMF - Настолен електрически грил LONO 2400W/230V неръждаема стомана
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Готварска печка за ориз CLASSIC 500W/230V 3 l черен
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Aigostar - LED лента с димер и сензор 1м LED/2W/4xAAA 3000K IP65
LED ленти
В наличност























