
Eglo 900746 - К-кт 3xLED Димируема лампа SALICETO 3xLED/6W/230V хром
История на цените
- 3.04.2026 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
- 6.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 6.02.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 1.10.2024 г. - 57,72 € / 112,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 65,91 € / 128,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED димируемо таванно осветление. Необходимо да се закупи диммер. Опаковката съдържа 3 бр.
Спецификации
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Материал на лампи и аплици | Метал |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm, 68 mm |
| Дълбочина на вграждане | 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm, 50 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W, 35 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Общ светлинен поток | 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm, 1350 lm |
| Количество в опаковката | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo, SALICETO Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Eglo 33171 - Точково осветително тяло TOWNSHEND 3 3xE27/60W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Sollux SL.1190 - Спот BOOMO 1xG9/8W/230V
230V
В наличност
Метална кутия за съхранение 12x17,5 см златиста
Модерни, повърхностни светлини, метал
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло SELE WOOD 3xGU10/30W/230V бяло/дърво
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
Eglo 95855- вградено LED осветително тяло PINEDA LED/5,5W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Дървена таванна лампа с бял регулируем 4-светлинен - Thorin
Дърво
В наличност
Eglo 95852 - КОМПЛЕКТ 3x вградени LED осветителни тела PINEDA LED/4,9W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 39374 - LED Димируема лампа RONZANO 2xLED/3,3W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло SELE WOOD 1xGU10/30W/230V бяло/дърво
230V, дърво
В наличност
Briloner 2849-027 - LED Спот GOLD BASIC 2xGU10/5W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо точково осветително тяло TRINE 1xGU10/6W/230V бежово/златно
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличност
Eglo 33172 - Точково осветително тяло TOWNSHEND 4xE27/60W/230V
230V
В наличност
Sollux SL.1191 - Спот BOOMO 1xG9/8W/230V
230V
В наличност
Globo 54114-3 - Точково осветително тяло TRENT 3xE14/25W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло TRINE 1xGU10/30W/230V бежово/златно
230V
В наличност
Nordlux - Спот аплик POP 1xE27/18W/230V бежов
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло MIA 1xGU10/30W/230V 84x80 mm бронзово
230V
В наличност
Brilagi - LED Точково осветително тяло SMOOTH 1xGX53/15W/230V златисто
LED лампи, 230V
В наличност
Точково осветление, луна PUERTO 2xE14/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Sollux SL.0701 - Аплик BERGE 1xGU10/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Philips Massive 50302/17/E7 - Точково осветително тяло LIMBALI 2xGU10/50W/230V
230V
В наличност
Redo 04-465 - Спот OLAF 3xE14/12W/230V
230V
В наличност
Brilagi - Точково осветително тяло SELE 1xGU10/30W/230V бежово
230V
В наличностМодерен бежов прожектор за 1-фазна релсова система GU10 70mm - Iconic Jeana Luxe
Модерни, LED лампи
В наличност
Globo 54114-2 - Точково осветително тяло TRENT 2xE14/25W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличност
Philips- LED Димируем плафон OZZIET SCENE SWITCH LED/18W/230V 2700K
LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 95819 - Вградено таванно LED осветително тяло PINEDA LED/4,9W/230V
LED лампи, 230V
В наличност
Модерен таванен прожектор бежов GU10 50mm кръгъл - Stanley
Модерни
В наличност
Deko-Light 120017 - Лампа за вграждане RUND 1xGU5,3-MR16/35W/12V бял
За вграждане, 12V
В наличност
Спот DIXIE 3xGX53/11W/230V розов
В наличност
Eglo 99483 - Спот TOWNSHEND 3 2xE27/60W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
