Модерен прожектор бежов с бяло за 1-фазна релсова система - Iconic Ivy
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Практично насочено осветление за таван или стена.Осветителните тела са регулируеми.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Напрежение | 230 V |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Series | ESSENTIALS LIMBALI Philips |
| Производител | Philips Massive |
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностМодерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Дърво

LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Хром

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
