
Globo 67233-40S - LED Повърхностен полилей KENDY LED/40W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Потолен осветител с модерен дизайн. Възможност за регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Функция RGB. Цветна температура: 2700 - 6500K. За управление на осветителното тяло служи дистанционно управление, което е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление, LED технолигия/RGB/Дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W, 165 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm, 2400 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W, 19,5 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Series | AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo, AMANDOLO Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, дистанционно управление, кръгъл
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Метал

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, комплекти
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


