
Модерна таванна лампа стомана 41 см IP44 - Yuma
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа |
| Място | Баня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 10 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 65 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 160 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 10 W |
| Стил | Други |
| Series | BEVER Milagro, BRAVO Milagro |
| Производител | Milagro |

Модерни
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, скандинавски, атипичен
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, халогенни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
Безплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи

LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Рустик, ключ за осветление, дърво
В наличност
LED лампи, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, ключ за осветление

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Цифрови будилници
В наличност
Мат, от орех
В наличност





Малък
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка